Gensetli Taşımacılık

Mersin limanı ve konteyner depolarından 20Ft, 40Ft ve Gensetli ( Reefer ) konteyner taşımacılığı yapmaktayız. Yükün yolda sarsıntıdan dolayı zarar görmemesi için havalı süspansiyon, yükleme rampasında sorun çıkmaması için hava ile ayarlanabilir yükseklik kontrolü ve daha ağır yüklerinizi taşıyabilmek için 3 dingil pilot dorselerimizle hizmetinizdeyiz.

20’DC / 40’DC

Uluslararası kullanıma uygun olarak uzunluk ve genişlik açısından dış ölçüleri sabittir, yükseklikleri farklı olabilir. Konteynerin arka kısmında çift kapaklı dışa doğru açılan yükleme kapısı bulunmaktadır. Konteynerin kapısı kapatıldığında su ve hava geçirmez özelliği vardır. Konteyner imalinde kullanılan malzeme hem taşıma kapasitesi hem de hacim göz önüne alınarak seçilmektedir. 20′ Üstü Açık / 40′ Üstü Açık, tipik bir genel amaçlı konteynerin uzunluk ve genişlik ölçülerini taşır fakat “sabit bir üstü” yoktur. Konteynere kapıdan sığmayacak kadar uzun/geniş olan yüklerin ancak vinç yada benzeri araçlarla üstten konabileceği durumlarda kullanılır.KurumsalBİLGİLERİMİZ


Özak Transport, nakliye sektörünü hassas dağıtım zinciri olarak kabul eder. Bu doğrultuda imza attığı projelere konsantre olur. Ekibimiz zincir taşıma metotlarına tüm inceliklerine detaylı olarak vakıftır. Tüm müşterilerimize standartların üzerinde, beklentileri fazlasıyla karşılayan bir hizmet veririz.


 • Her şey için teşekkürler. Kaliteli, ayrıcalıklı HİZMET isteyen markalar düşünmeden yüklerini gönül rahatlığıyla taşıtabilirler. İyi günler.

  Unilever
  Unilever
  Bölge Müdürlülüğü
 • Bülent bey’in ekibi taşımacılıkta nasıl bir hız, düzen ve dürüst bir çalışma yaptıklarını markamıza ispatladılar.kibar bir hizmet verdiler, teşekkür ediyoruz.

  Özparlak
  Özparlak
  Yönetim Kurulu

HemenTEKLİF AL


Adınız*

Telefon*

Email*

Website

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hizmetlerimiz?


Translate »